Lakiery szybkoschnące: Quick Dry Varnish

Seria lakierów szybkoschnących do drewna stosowane do wnętrza pomieszczeń. Lakiery do drzwi, lakier do boazerii, poręczy, lakierowanie mebli, futryny itp.

Wood Stain bejca do drewna

Najwyższej jakości bejca wewnętrzna do drewna, doskonale wybarwia drewno, na szlachetne kolory, zabezpieczając je przed codziennymi uszkodzeniami. Bejca jest wykonana na bazie oleju lnianego i (tungu chińskiego). Idealnie sprawdza się do takich powierzchni jak meble, szafki, półki. Bejca wnika głęboko w drewno i posiada słaby zapach.

GOTOWE KOLORY

Kolory zdefiniowane mogą odbiegać od wyżej podanych z uwagi na digitalizację jak i na parametry techniczne twojego monitora!!!

Charakterystyka
wewnątrz

Farbą możemy malować: szafki, półki, stoliki, drzwi, parapety itp.


Powierzchnia powinna być czysta, sucha, wolna od kurzu, pyłu, oleju, pleśni, tłuszczu, brudu. Z powierzchni wcześniej malowanych zeszlifować farbę, lakier a także usunąć wosk i tłuszcz. Następnie szlifować na gładko i odpylić. 

Sposób nanoszenia: pedzlem, padem, wałkiem.Dokładnie wymieszać przed użyciem (unosząc pigment z dna na powierzchnię) oraz okazjonalnie w trakcie malowania. Temperatura powierzchni i powietrza powinna wynosić co najmniej 18°C (temperatura pokojowa). Należy nałożyć warstwę i odczekać 5 – 15 minut a następnie usunąć nadmiar bejcy czystą szmatką. Dla przyciemnienia koloru można nałożyć drugą warstwę. NIE ROZCIEŃCZAĆ.

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty