Farby do piwnic i wilgotnych pomieszczeń

Waterproofing farba do piwnic 9500

Specjalistyczna farba do pomieszczeń w których występuje duża wilgotność, produkt blokuje przenikanie wilgoci, wypełniając i sklejając pory tynków specjalnymi dodatkami. Jeśli masz pomieszczenie w których zawsze spotykasz nadmiar wilgoci i nie wiesz jak temu zapobiec zastosuj sprawdzony produkt.


Charakterystyka
wewnątrz - zewnątrz
6 godz. do dotyku 24 godz. ponowne malowanie

Farbę stosujemy w piwnicach, garażach, spiżarniach


Kolor: biały

Stopień połysku: matowy

Wydajność: ok 5m.kw./litra

Czas schnięcia: 6 godz. do dotyku 24 godz. ponowne malowanie

Dostępne opakowania: 3,78l

Środki ostrożności: wietrzyć pomieszczenie do zaniku zapachu

Rozcieńczalnik: woda

Atest Higieniczny PZH Majic Waterproofing Basement Paint 9500

Powierzchnia do malowania musi być jak najbardziej czysta, spójna (nie pyląca), wolna od pleśni (do jej usunięcia wystarczy zwykły roztwór wody i domowego wybielacza) i tłustych zanieczyszczeń oraz sucha, a krawędzie i powierzchnie błyszczące powinny być przeszlifowane. Z powierzchni do remontu usuwamy luźną farbę. Szpachlujemy szczeliny i pęknięcia. Nowy beton, mur, tynk można malować po całkowitym wyschnięciu powierzchni, nie wcześniej jednak niż po 60 dniach. Dla uzyskania najlepszych rezultatów bardzo gładkie powierzchnie czy beton wylewany z formy należy zneutralizować 10% roztworem kwasu solnego, a następnie obficie spłukać wodą i dokładnie wysuszyć lub usunąć warstwę kleju cementowego metodą szlifowania powierzchniowego.

Sposób nanoszenia: pędzlem lub wałkiem.
Dokładnie wymieszać przed użyciem i mieszać w trakcie malowania, unosząc farbę z dna na powierzchnię. NIE ROZCIEŃCZAĆ. Nabierać na wałek tylko tyle farby, ile faktycznie potrzeba (aby można było wymalować powierzchnię ok. 1 m² na raz, tzn. bez powtórnego zamaczania wałka). Nie rozciągamy malowania na zbyt dalekie odległości. Temperatura powierzchni i powietrza musi wynosić min. 10°C.
Czyszczenie: Narzędzia myć po zakończeniu pracy w wodzie z mydłem
Środki ostrożności: Przed użyciem zapoznać się z opisem umieszczonym na opakowaniu.

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Zobacz również inne produkty