Wałki

wałek z gąbki Jumbo-Koter® ProFoamTM #RR308 (minirolka)

Profesjonalny wałek z gąbki WoosterWałek z czarnej gąbki przeznaczony jest do malowania lakierami, emaliami i wszystkimi farbami wszędzie tam gdzie wymagana jest gładka powierzchnia. Bardzo delikatnie rozprowadza farbę lub lakier na powierzchnie nie napowietrzając go. Nadaje się do każdej gładkiej powierzchni. Szczególnie polecany do malowania szkła, glazury, plastiku PCV, szkliwionych płytek itp.

 Wymiary:
Długość:           4 ½”/11,43cm
Długość włosia: ¼”/0,64cm


Zastosowanie:
Wałek z gąbki czarnej przeznaczony jest do malowania lakierami, emaliami i wszystkimi farbami przede wszystkim nowej technologii = produkty cienko-powłokowe

Charakterystyka:
Wałek malarski o niesamowicie odpornej czarnej gąbce. Przeznaczony jest do malowania lakierami, emaliami i wszystkimi farbami. Nie należy porównywać tego wałka ze zwykłymi wałkami gąbkowymi dostępnymi np. w supermarketach.

Gęsta struktura i wysoka wydajność daje bardzo gładką i czystą powierzchnię. Zalecany szczególnie do malowania glazury, terakoty, okien PCV, okien plastikowych itp.

wałek z gąbki

Bardzo polecany do serii farb do malowania okna PCV: Podkład Diamondhard 1546 oraz Diamondhard 1500Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty