Pędzle

Pędzle malarskie do farb i lakierów – Wooster USA. Firma Majic Paints dysponuje pędzlami szerokiego zastosowania do farb wodnych, olejnych jak również lakierów. Pędzel serii Yahtsman lub White Majestic służy do lakierowania powierzchni gładkich takich jak meble, czy też podłoga. Seria Silver Tip do farb nowej technologi, gładkie wykończenia. W naszej ofercie znajdują się również pędzle do odcinania i nie tylko.

Szeroki profesjonalny pędzel do lakierowania parkietu Wooster USA

Profesjonalny Amerykański pędzel do lakierowania parkietuProfesjonalny pędzel do lakierowania parkietu, paneli, klepki, desek itp. Świetnie się sprawdza podczas lakierowania lakierami rozpuszczalnikowymi na dużych powierzchniach.

Szeroki pędzel (ponad 15cm), zrobiony z krótkiego, czarnego, chińskiego włosia doskonale spisuje się podczas lakierowania dużych powierzchni. Rękojeść wykonana jest ze specjalnego plastiku, zapobiega ona międzyinnymi osadzaniu się na niej brudu jak i wycieraniem się. Jeżeli masz do pomalowania parkiet to jest właśnie odpowiedni do tego pędzel. Wykonanie przez firmę Wooster zapewnia, że wypadanie włosia na lakierowaną powierzchnię jest praktycznie niemożliwe.

pędzel do parkietu

Mniejszy pędzel do lakieru: Profesjonalny pędzel do lakieru i impregnatu natyralne włosie L1104

Profesjonalny Wałek do lakierowania, nakładania kleju itp. Epoxy glide #R232

Zalecany do: Lakier poliuretanowy , lakier szybkoschnący alkidowy

Czyszczenie mycie pędzli, szczotka Painter’s Comb

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty