Narzędzia malarskie Wooster

Narzędzia malarskie Wooster brush, oryginalne amerykańskie narzędzia dla wymagających. Firma Majic Paints jest importerem wysoko wyspecjalizowanych narzędzi pod chemię nowej technologii. Dzięki skuteczności i trwałości narzędzi Wooster jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy. Profesjonalne kije z regulacją pozwalaj z łatwością pomalować wysoko dostępne miejsca. Wysokie gatunkowo pędzle pozwalają pomalować trudno dostępne miejsca, nie chlapią ich atutem jest podciąganie kapilarne. Rączki oparte na łożyskach, łatwość wykorzystania, zachowane odpowiednie kąty wyrównujące równomierne rozkładanie się farby na ścianie. Wooster Brush niezawodne narzędzia dla wykonawców, jak i dla laików, łatwość wykorzystania. Wooster to narzędzia na lata.

Profesjonalny wałek Pro doo-z FTP

Nowość od Wooster’a profesjonalny najlepszy wałek do malowania amerykańskiej firmy Wooster seria FTP. Włosie odporne na wypadanie do wszystkich rodzajów farb dekoracyjnych  farb akrylowych, farb lateksowych, emalii, farb podkładowych, lakierów, poliuretanów, epoksydów oraz klei.
Opatentowany, wysokiej gęstości biały materiał w podwójne złote prążki pozostaje sprężysty i odporny na sklejanie się włosia, zapewnia bardzo gładkie profesjonalne wykończenie powierzchni, otwarty rdzeń pozwala na łatwe czyszczenie wałka. Najnowsza technologia FTP zapewnia, że są w 100% przystosowane do najnowszej technologii farb cienko-powłokowych.

 

Wymiary:
Długość:      4 1/2″ ;  9”  ; ; 18″ / od 12cm do 46cm długości!

Długość włosia:   3/8 ; 1/2;  /od 5mm do 13mm

Zastosowanie:
Złocisto-żółta podwójna tkanina jest wyjątkowo wytrzymała! Wałek do malowania Pro/dooz doskonale nadaje się do praktycznie każdego rodzaju farb, bejc i impregnatów.

Seria wałków malarskich odpornych na sklejanie się i wypadanie włosia pozostawia gładkie wykończenie na całej powierzchni.
Zielony podwójny spiralny rdzeń propylenowy jest odporny na wodę, rozpuszczalniki i pękanie.

 

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty