Pędzle

Pędzle malarskie do farb i lakierów – Wooster USA. Firma Majic Paints dysponuje pędzlami szerokiego zastosowania do farb wodnych, olejnych jak również lakierów. Pędzel serii Yahtsman lub White Majestic służy do lakierowania powierzchni gładkich takich jak meble, czy też podłoga. Seria Silver Tip do farb nowej technologi, gładkie wykończenia. W naszej ofercie znajdują się również pędzle do odcinania i nie tylko.

Profesjonalny pędzel malarski do malowania drewna, betonu, efektów dekoracyjnych itp. Ultra/Pro Extra-Firm Semioval #4159

Profesjonalny twardy pędzelProfesjonalny Amerykański najwyższej jakości nowatorski, bardzo sztywny pędzel z mieszanego włosia nylonowego. Przeniesie dużo więcej farby niż inne pędzle, bardzo łatwo i szybko się czyści Idealny do wszystkich farb takich jak: farby akrylowe , farby lateksowe, farby rozpuszczalnikowe, farby elewacyjne itp. Nadaje się on również do nakładania tynków dekoracyjnych jak i samego ich obrabiania.

Wymiary:
Długość włosa: 3” /7,62cm

Zastosowanie:
a) do wszystkich gęstych farb takich jak n.p. farby zewnętrzne
b) do gorących i wilgotnych warunków
c) kiedy potrzebna jest wysoka wydajność i extra sztywny pędzel

Charakterystyka:
Nowatorski, bardzo sztywny pędzel z mieszanego włosia nylonowego.
Przeniesie dużo więcej farby niż inne pędzle, bardzo łatwo i szybko się czyści, okrągła nasadka ze stali odpornej na rdzę, rączka z drewna klonowego.

Profesjonalny twardy pędzel

W pełni profesjonalny pędzel malarski do farb. Doskonały do malowania dużych powierzchni. Pędzel chłonie dużo farby, w związku z czym nie musimy co chwila go maczać w farbie. Świtenie sprawdza się na dużych prostych malowaniach. Specjalna struktura włosia pomaga w „klasycznym” problemie ściekania farby z pędzla. Doskonale się myje. Osiąga bardzo dobre efekty przy malowaniu betonu, drewna i podobnych porowatych powierzchni.

 

Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty