Farby Antykorozyjne

Prezentujemy Państwu linię produktów, które działają bezpośrednio na rdzę. Farba oraz inne preparaty antykorozyjne są wykorzystywane w ramach prewencji przed powstawaniem nowych ognisk korozji, jak również jako blokada już istniejących. Dostępne w naszej ofercie farby antykorozyjne na rdzę mogą zostać z powodzeniem wykorzystane przy zabezpieczaniu dachów, ogrodzeń, samochodów oraz maszyn rolniczych.

Doskonałe właściwości, którymi charakteryzują się preparaty Rust-kill, pozwalają skutecznie zabezpieczyć elementy metalowe, ocynkowane, metale galwanizowane. Do niewątpliwych zalet tych produktów należy zaliczyć dużą odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych oraz dokładne pokrycie powierzchni. Oferowane przez nas produkty dostępne są w nieograniczonej kolorystyce, z możliwością barwienia na dowolny kolor.

Podkład antykorozyjny Rust Kill 8-5798

Farba podkładowa Rust-Kill 5798 to amerykańska antykorozyjna farba na ocynk, która rewelacyjnie zabezpieczy świeży ocynkowany metal lub zahamuje dalszy rozwój rdzy na powierzchni już skorodowanej. Tworzy profesjonalne podłoże pod farbę nawierzchniową Majic Rust-Kill 6000. Tą farbą można malować wszystkie elementy metalowe, np.: dach , rynny, metalowe ogrodzenie, poręcze, balustrady, ławki, sprzęt ogrodniczy, maszyny rolnicze itp.

Charakterystyka
wewnątrz - zewnątrz
3-4 godz. do dotyku 24 godz. do ponownego malowania
Kalkulator powierzchni:
Długość ściany
m
Wysokość ściany
m
Szerokość ściany
m
Oblicz

m2:
Ilośc litrów:
Ilość Galonów:
Farby na:
Razem:
Uwaga ! Wyliczane wartości są średnim przybliżeniem ilości farby potrzebnej do pomalowania zadanej powierzchni farbą białą lub kolorem z gotowej palety na ustabilizowanym podłożu. Przy kolorach barwionych indywidualnie doliczany jest koszt pigmentu zużytego do otrzymania danego odcieniu.

Podkładem Rust Kill możemy pomalować: ogrodzenia metalowe, dachy, beton, balustrady, maszyny, felgi, podwozia itp.

Kolory 8-5798 – czerwony tlenkowy
Opakowania: 0,24, 0,95, 3,78
Wydajność: ok. 12m² z litra
Spoiwo: oleje alkidowe
Rozpuszczalnik (rozcieńczanie-przemywanie dachu itp): White Spirit
Lepkość: 75-80 ku
Substancje lotne wagowo: 400gr/l
Czas schnięcia: 3-4 godz. do dotyku 24 godz. do ponownego malowania
Połysk: TAK – błyszczący
Przechowywanie: w temperaturze pokojowej
Środki ostrożności: po malowaniu wietrzenie pomieszczenia aż do zaniku zapachu
Grubość powłoki: mokra – 0,06 mm, sucha – 0,03 mm

Atest Higieniczny PZH Majic Rust Kill 6000

Przed przystąpieniem do malowania należy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie przed korozją i jej powrotem: powierzchnia musi być oczyszczona (warto ją odkurzyć, przetrzeć czystą szmatką na mokro), sucha (zadbaj nie tylko o wytarcie jej po oczyszczeniu, ale pamiętaj, że musi być wolna od pleśni czy tłuszczu). Luźną rdzę czy łuszczącą się farbę przed malowaniem należy usunąć drucianą szczotką. Powłoki błyszczące trzeba wcześniej zmatowić papierem ściernym.

Przed użyciem produktu, należy zapoznać się z jego opisem na puszce, następnie dokładnie go mieszamy. Podkład możemy nanosić za pomocą wałka, pędzla lub natryskowo przy czym do malowania natryskowego nie dodajemy więcej jak 10% rozpuszczalnika benzynowego White Spirit, aby podkład nie stał się za żadki i nie stracił swych właściwości. Luźną rdzę, jak również osad powstały na aluminium czy miedzi usuwamy, i przemywamy (White Spirit).

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty