Pędzle

Pędzle malarskie do farb i lakierów – Wooster USA. Firma Majic Paints dysponuje pędzlami szerokiego zastosowania do farb wodnych, olejnych jak również lakierów. Pędzel serii Yahtsman lub White Majestic służy do lakierowania powierzchni gładkich takich jak meble, czy też podłoga. Seria Silver Tip do farb nowej technologi, gładkie wykończenia. W naszej ofercie znajdują się również pędzle do odcinania i nie tylko.

Profesionalny naturalny pędzel do lakierowania parkietu White Majestic #L1104

Profesjonalny pędzel do lakierowania parkietuProfesjonalny pędzel do lakierowania parkietu jak i aplikacji farb alkidowych i poliuretanowych. Naturalne, miękkie, aksamitne chińskie białe włosie, doskonale rozprowadza lakier, głęboko wypełniając pory drewna. Konstrukcja wycięta okrągła nasadka ze stali odpornej na rdzę rączka z drewna klonowego.

 

Profesjonalny pędzel do lakieru


Wymiary: Szerokość: 2 ½” / 6,35cm Długość włosa: 3 3/16” / 8,10cm Zastosowanie: Do lakieru, farb alkidowych i poliuretanowych. Charakterystyka: Miękkie, aksamitne chińskie białe włosie, konstrukcja wycięta okrągła, nasadka ze stali odpornej na rdzę, rączka z drewna klonowego.


Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty