Akcesoria malarskie

Akcesoria narzędzia malarskie Wooster USA. Niezawodne narzędzia sprawdzające się przy dużych inwestycjach i nie tylko. Narzędzia godne polecenia. Stabilne kije teleskopowe z możliwością przedłużenia na szybkozłączki, idealnie rozprowadzające farbę na powierzchni, kolejnym narzędziem są pady służące do odcinania. Rączki oparte na łożyskach, ułatwiające zmianę i umycie wałka.

Mocny Skrobak Wooster R089 szpachelka

Amerykański mocny skrobak do tapetProfesjonalny amerykański mocny skrobak do starych powłok malarskich, zaciekach po gruncie i masie szpachlowej. Wykonany z grubej stali nierdzewnej, bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne.  Ma możliwość montarzu na kiju z gwintem jak i systemem Wooster sherlock.

Skrobak ten jest bardzo uniwersalną rzeczą, dlatego też powinien znajdować się w każdej skrzynce profesjonalisty! Bardzo wygodna rękojeść wykonana jest z bardzo trwałego materiału. Specjalna końcówka daje możliwość zamocowania skrobaka na: Kij teleskopowy z systemem Sherlock GT  jak i  Mocny kij malarski Javelin, niezależnie możemy zamocować go na standardowe kije z wkręcanym gwintem co umożliwi nam zdzieranie np. tapet bez wchodzenia na drabinę!

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty