Kuwety i wiadra wooster

Kuwety malarskie z wkładami no innowacyjne rozwiązanie podczas malowania dużych powierzchni. Kuwety Wooster występują w różnych rozmiarach do nich stosowane są pokrywki, dzięki czemu podczas zakończenia malowania farba zostaje w kuwecie przykrywamy ją wieczkiem i nam nie wysycha. Jeśli chodzi o mniejsze kuwety, Wooster zadbał o to, by podczas malowania małych powierzchni, nie było uciążliwe jej mycie dlatego wymyślił wkłady do kuwet, dzięki którym możemy do jednej wlać farbę w innym kolorze do drugiej w drugim.

Profesjonalna Metalowa Kuweta z wkładami R402 1 Litr

Profesjonalna metalowa kuweta z wkładami WoosterProfesjonalna Metalowa Kuweta z wkładami R405 bardzo ceniona przez wykonawców przede wszystkim za możliwość stosowania dodatkowych wkładów.
Niewątpliwe najbardzie popularna kuweta w profesjonalnym malownaiu.
Pojemniść 1 litr.

Niezbędnik każdego malarza! zarówno tego profesjonalnego jak i amatora, który dopiero uczy się stosowania profesjonalnych narzędzi malarskich.  Kuweta wykonana z szlachetnego twardego metalu, do którego wkładamy specjalny wkład do kuwet. Pospiesza malowanie o pominięcie mycia kuwet oraz szybkość w zmianie kolorów. Posiada mocowanie na drabinę w związku z czym możemy swobodnie nakładać farbę na wałek bez obawy, że  spadnie nam z drabiny lub innej powierzchni.

Wkłady do kuwety: Tray Liners R408

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty