Farby W Spray'u

Specjalistyczne i dekoracyjne farby w aerozolu do zadań specjalnych jak i dekoracyjnych.

Lakier bezbarwny w sprayu Crystal Clear Spray 161

Crystal Clear to bezbarwny lakier zabezpieczający -> wewnętrzno-zewnętrzny. Odporny na warunki atmosferyczne, zabezpiecza takie powierzchnie jak: metal, drewno, kamień, beton. Zachowuje trwałość oraz pierwotny wygląd materiału.Tworzy gładką, niemalże szklaną powierzchnię na przedmiotach, które chcemy nim zabezpieczyć. W budowie przycisku natryskującego zastosowano najnowszą technologię, która pozwala na używanie go bez obawy o pobrudzenie – dzięki temu też doskonale się rozprowadza i pokrywa wszelkie nierówności. Bardzo szybko schnie.

Charakterystyka
wewnątrz - zewnątrz
15 min. do dotyku, 24 godz. do ponownego malowania
Kalkulator powierzchni:
Długość ściany
m
Wysokość ściany
m
Szerokość ściany
m
Oblicz

m2:
Ilośc litrów:
Ilość Galonów:
Farby na:
Razem:
Uwaga ! Wyliczane wartości są średnim przybliżeniem ilości farby potrzebnej do pomalowania zadanej powierzchni farbą białą lub kolorem z gotowej palety na ustabilizowanym podłożu. Przy kolorach barwionych indywidualnie doliczany jest koszt pigmentu zużytego do otrzymania danego odcieniu.

Lakierem bezbarwnym zabezpieczającym możemy malować takie powierzchnie jak: metal, drewno, kamień, beton.

Kolor: przezroczysty
Opakowanie: 355 ml
Wydajność: jedna puszka starcza na pow. 3m²
Spoiwo: żywice akrylowe
Czas schnięcia: 15 min. do dotyku, 24 godz. do ponownego malowania
Połysk: TAK/błyszcząca
Przechowywanie: w temp. pokojowej
Środki ostrożności: wietrzyć pomieszczenie aż do zaniku zapachu
Punkt zapłonu: < 10°C

Powierzchnie, na które chcemy zastosować lakier akrylowy przezroczysty Majic Crystal Clear Spray muszą być wolne od zabrudzeń i tłuszczu oraz suche. Nowe powierzchnie metalowe oczyszczamy z olejowych zabezpieczeń, używając benzyny lakierniczej (White Spirit), a następnie myjemy wodą z detergentem, czystą wodą i osuszamy. Powierzchnie silnie zardzewiałe przed pokryciem muszą zostać oczyszczone z luźnej rdzy i łuszczącej się farby, najlepiej zrobić to szczotką drucianą. Powierzchnie błyszczące natomiast matowimy papierem ściernym.

Przed użyciem przez co najmniej 2 minuty (od kiedy usłyszymy uderzenia kulki mieszającej) potrząsamy puszką z lakierem. Lakier w sprayu należy natryskiwać równymi pociągnięciami z odległości 25 – 40 cm. W przypadku zatkania otworu lub przycisku, zdejmujemy końcówkę i przemywamy benzyną lakierniczą, a przed przystąpieniem do dalszego spryskiwania zakładamy ją z powrotem, przekręcając. WAŻNE: NIE WOLNO UDRAŻNIAĆ KOŃCÓWKI NAKŁUWAJĄC JĄ W JAKIKOLWIEK SPOSÓB, NP. IGŁĄ. Po zakończonej pracy uwalniamy dyszę z lakieru – umieszczamy puszkę w pozycji „do góry nogami” i przyciskamy przez chwilę końcówkę rozpylacza. W ten sposób zapobiegniemy zatkaniu się przycisku sprayu.

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty