Rączki do wałków

Kombinowana rączka do wałków firmy Wooster

Profesjonalna rączka malarska do malowania za gfrzejnikamiKombinowana rączka do wałków Wooster. Bardzo precyzyjne wykonana z najlepszych jakościowo materiałów czyni tę rączkę praktycznie niezniszczalną. Charakteryzuje się bardzo długą żywotnością i precyzją pracy.  Jej możliwości zmiany położenia wałka sprawia, że możemy malować w trudno dostępnych miejscach tj. malowanie za grzejnikiem, przy sufitach podwieszanych „wyspach”,  dekoracjach karton-gips, półkach itp. Stworzona przez profesjonalistów dla każdej osoby nawet tej, która ma styczność z farbą po raz pierwszy. Wato się przekonać na własnej skórze.

Rączka do wałka dla prawo i leworęcznych! Możliwość dołączenia dłuższej końcówki, dzięki której dotarcie do sufitu nie będzie takie kłopotliwe. Lekkość oraz precyzja to główne cechy charakteryzujące rączkę.

https://www.majic.pl/category/porady-malarskie-i-nie-tylko/

 

Pasuje z systemem Sherlock GT co czyni ją jeszcze bardziej precyzyjną i użyteczną w malowaniu!


Wymiary:
Długość: 4 ½” / 11,43cm

Charakterystyka:
Ekskluzywna, precyzyjnie zaprojektowania rączka na mały wałek malarski.
Odporna na rozpuszczalniki plastikowa klatka, niezwykle gładko się kręci, pokryty chromem 0,64 cm trzonek oraz pełnowymiarowy, wzmacniany propylenowy uchwyt do współpracy z zapięciem kijów malarskich Sherlock GT.

 

https://www.majic.pl/2012/06/jak-malowac-farbami-jak-nakladac-farbe-jakich-narzedzi-uzywac-technika-malowania/

https://www.majic.pl/2012/06/jak-prawidlowo-przygotowac-sciane-do-malowania-malowanie-farbami-nowej-technologii-nie-jest-trudne/

https://www.majic.pl/2012/06/smugi-na-suficie/

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty