Impregnaty do drewna i betonu

Impregnaty do zadań specjalnych, stosowane wewnątrz jak i na zewnątrz do zwiększenia użyteczności, zabezpieczenia materiału oraz poprawy wyglądu.

Impregnat do kostki, betonu, drewna Water Sealer

Profesjonalny impregnat wewnętrzno – zewnętrzny do drewna, betonu, kostki brukowej, markiz, parasoli itp (wszystko co chłonie) , głęboko penetrujący i zabezpieczający przed warunkami atmosferycznymi, oparty o najszlachetniejsze żywice akrylowe. Impregnat jest bezbarwny, aczkolwiek mozemy go barwić na każdy możliwy kolor do uzyskania. Doskonale zabezpiecza meble ogrodowe, podbitke, tarasy, kamień, kostkę brukową itp. Nie zmienia koloru i nie nadaje efektu sztuczności.

Charakterystyka
wewnątrz - zewnątrz
ok.4-24 godz. do ponownego malowania 48 godz. do użytku
Kalkulator powierzchni:
Długość ściany
m
Wysokość ściany
m
Szerokość ściany
m
Oblicz

m2:
Ilośc litrów:
Ilość Galonów:
Farby na:
Razem:
Uwaga ! Wyliczane wartości są średnim przybliżeniem ilości farby potrzebnej do pomalowania zadanej powierzchni farbą białą lub kolorem z gotowej palety na ustabilizowanym podłożu. Przy kolorach barwionych indywidualnie doliczany jest koszt pigmentu zużytego do otrzymania danego odcieniu.

Impregnatem możemy malowac takie powierzchnie jak: markizy, parasole, beton, kostkę brukową, chodniki, kamień -> wszystko co chłonie.

Stopień połysku: matowy

Wydajność: ok 2-4m.kw./litra

Czas schnięcia: ok.4-24 godz. do ponownego malowania 48 godz. do użytku

Dostępne opakowania: 0,95l 3,78l 18,9l

Środki ostrożności: wietrzyć pomieszczenie do zaniku zapachu

Rozcieńczalnik: woda

Punkt zapłonu 93,3°C 

Atest Higieniczny PZH Majic Water Sealer 0165 Impregnat

Powierzchnia musi być czysta, sucha, wolna od tłuszczu, pleśni, kurzu, brudu i luźnej zaprawy. Przed pomalowaniem całości należy zrobić próbę, malując małą powierzchnię w celu sprawdzenia czy Water Sealer 8-0165 nie powoduje przesiąkania kolorów na białych cegłach, sztukaterii lub tynkach. Zalecamy użycie wypełniacza powierzchni na bardzo porowate bloczki/cegły z popiołu lub żużlu.

Impregnat nanosimy pędzlem, wałkiem, metodą natryskową niskociśnieniową. Dobrze jest dokładnie wymieszać produkt przed użyciem oraz okazjonalnie w trakcie malowania. Po próbie na małej powierzchni i prawidłowej „reakcji” malujemy całość. Powtórne malowanie po 4 – 24 godzinach. Temperatura powierzchni i powietrza powinna wynosić co najmniej 10°C, jednak unikamy malowania nagrzanych powierzchni (w pełnym słońcu). Zalecane są dwie warstwy impregnatu na powierzchniach, które nie będą już później malowane. Dopuszczalne jest impregnowanie wcześniej malowanych powierzchni, jeśli są wystarczająco chłonne. Należy odczekać 48 godz. przed wejściem/wjazdem na zaimpregnowaną powierzchnię.
Czyszczenie: Narzędzia myjemy w ciepłej wodzie po zakończeniu pracy.
Środki ostrożności: Przed użyciem zapoznać się z opisem umieszczonym na opakowaniu.

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty