Farby Antykorozyjne

Farba w spray’u na rdzę serii Rust Kill 8-2000

Prezentujemy Państwu linię produktów, które działają bezpośrednio na rdzę które
są wykorzystywane w ramach prewencji przed powstawaniem nowych ognisk korozji, jak również jako blokada już, istniejących. Dostępne w naszej ofercie farby antykorozyjne, na rdzę mogą zostać z powodzeniem wykorzystane przy zabezpieczaniu dachów, ogrodzeń, samochodów oraz maszyn rolniczych.


Doskonałe właściwości, którymi charakteryzują się preparaty Rust-kill, pozwalają skutecznie zabezpieczyć elementy
metalowe, ocynkowane, metale galwanizowane. Do niewątpliwych zalet tych produktów należy zaliczyć dużą odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych oraz dokładne pokrycie powierzchni. Oferowane przez nas produkty dostępne są w nieograniczonej kolorystyce, z możliwością barwienia na dowolny kolor.

Specjalistyczna farba antykorozyjna w spray’u Rust Kill, wytworzona z wyselekcjonowanych żywic alkidowych. Produkt ten może być stosowany z podkładem czerwonym na elementy korodujące lub szarym na elementy niekorodujące, doskonale zabezpiecza elementy metalowe przed powstaniem korozji, gdyż aktywna substancja farby Rust-Kill stanowi doskonałe zabezpieczenie – zarówno metalu znajdującego się wewnątrz, jak i na zewnątrz (np. siatka ogrodzeniowa, podwozie samochodu, metalowa ławka, drewno, beton, dachy itp). Dla uzyskania mocniejszej powierzchni możemy zastosować do farby nawierzchniowej katalizator- utwardzacz, który przyspiesza czas schnięcia, i wzmacnia powłokę farby.

GOTOWE KOLORY

Kolory zdefiniowane mogą odbiegać od wyżej podanych z uwagi na digitalizację jak i na parametry techniczne twojego monitora!!!

Charakterystyka
wewnątrz - zewnątrz
4 godziny do dotyku, 24 godziny trwałe utwardzenie

Farba Rust Kill w spray’u jest farbą specjalistyczną i dzięki swym właściwościom można ją stosować na takie powierzchnie jak: ogrodzenia metalowe, siatki, bramy, dachy, drewno, beton. Oczywiście przy użyciu odpowiedniego podkładu.

Stopień połysku: biały – czarny (połysk i mat), brązowy, beżowy, pomarańczowy, żółty, czerwony, niebieski, szary, granatowy, kremowy, zielony, aluminiowy (połysk)

Wydajność: ok 3 m2

Czas schnięcia: 4 godziny do dotyku, 24 godziny trwałe utwardzenie

Dostępne opakowania: 355ml

Środki ostrożności: wietrzyć pomieszczenie do zaniku zapachu

Atest Higieniczny PZH Majic Rust Kill 6000

Przed użyciem trzeba mieszać puszkę przez co najmniej 2 minuty, daje nam to gwarancję idealnej konsystencji, a co za tym idzie łatwiejszej i dokładniejszej pracy. Malujemy natryskowo z odległości 25 – 40 cm, pędzlem lub wałkiem. Przed malowaniem luźne elementy rdzy należy usunąć, a powierzchnię malowaną należy oczyścić i odpylić. Następnie za pomocą szmatki i White Spirytu przecieramy malowaną powierzchnię spłukujemy wodą z detergentem i nakładamy farbę podkładową. 

produkt jest gotowy do uzycia i nie należy go rozcieńczać

dokładnie wymieszaj produkt przed i podczas aplikacji

przed malowaniem zwilż narzędzia

nakladaj cienkie warstwy i pamiętaj aby wałek nie był suchy

zachowaj odpowiedni odstęp między pierwszym i drugim malowaniem

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty