Seria Professional Wall Paint

Seria profesjonalnych farb akrylowo lateksowych o różnych stopniach połysku mat satyna pół połysk . Możliwość zabarwienia na niemalże każdy kolor!

Farba serii Professional 8-8700 półbłyszcząca

Majic Professional seria 8700 półbłyszcząca to farby, dzięki którym uzyskasz perfekcyjny wygląd ścian. Nadadzą elegancji i smaku, ale nie uszczuplą tak bardzo Twojego portfela – to idealne farby, dzięki którym uzyskasz profesjonalny dekoracyjny efekt półbłyszczący w przystępnej cenie. Kolorystyka tej farby jest niemalże nieograniczona. Farba na ścianie tworzy silnie kryjącą półbłyszczącą powlokę. Odporna na zmywanie, zabrudzenia, jak również ścieranie.

Charakterystyka
wewnątrz
1 godzina do dotyku min. 6H ponowne malowanie
Kalkulator powierzchni:
Długość ściany
m
Wysokość ściany
m
Szerokość ściany
m
Oblicz

m2:
Ilośc litrów:
Ilość Galonów:
Farby na:
Razem:
Uwaga ! Wyliczane wartości są średnim przybliżeniem ilości farby potrzebnej do pomalowania zadanej powierzchni farbą białą lub kolorem z gotowej palety na ustabilizowanym podłożu. Przy kolorach barwionych indywidualnie doliczany jest koszt pigmentu zużytego do otrzymania danego odcieniu.

Farbą możemy malować: ścianki gipsowo-kartonowe, zwykłe tynki, gładzie gipsowe, mury (cegły, pustaki), beton itp.

Kolory: niemalże nieograniczona

Czas schnięcia: 1 godzina do dotyku min. 6h ponowne malowanie

Opakowania: 0,95l; 3,78l

Połysk: satyna

Wydajność: ok. 12 m2 z litra wzależności od porowatości i struktury powierzchni

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej

Spoiwo: żywice akrylowo-lateksowe

Rozcieńczalnik: woda

Atest Higieniczny PZH Majic Professional

Zanim zabierzemy się do malowania, musimy odpowiednio oczyścić powierzchnię (także ściany – o czym często zapominamy) – odkurzamy ją, usuwamy tłuszcz i trwalsze zabrudzenia na tyle, na ile to możliwe (do plam trudnozmywalnych, zacieków czy rdzy użyjmy farby Majic Stain Blocker 8-0058, a następnie podkładu Professional PVA Primer Sealer 8-8780, aby odpowiednio zabezpieczyć powierzchnię przed „głównym” malowaniem). Powierzchnia nie może pylić, ani się błyszczeć (w takim wypadku szlifujemy ją, a następnie odkurzamy).

Malować możemy różne powierzchnie: od drewna, przez metal po tynki i beton. Możemy to robić przy użyciu różnych narzędzi, takich jak: pędzel malarski, pad, wałek, a także metodą natryskową.
Przed malowaniem dokładnie mieszamy farbę satynową Majic Professional 8600 – jeśli używamy kilku puszek, mieszamy je razem na początku tak, by uzyskać w pełni jednolitą masę i kolor.

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty