Farby do betonu, PCV, Laminatów

Specjalistyczne farby do betonu. Jedną z takich farb jest bezbarwny impregnat Water Sealer Majic Paints z możliwością barwienia na inne kolory. Impregnat jest stosowany na powierzchnie chłonne typu markizy, kostka brukowa, beton, parasole. Water Sealer głęboko zabezpiecza ubytki w powierzchni malowanej i blokuje przedostawanie się wody wewnątrz. Kolejnym produktem jest farba serii Rust Kill nieograniczona kolorystyka (połysk) zalecane zastosowanie farby podkładowej oraz w razie konieczności katalizatora przyspieszającego czas schnięcia.

Farba podkładowa Rust Kill do betonów, kostki, garaży 8-5812

Rust Kill 5812 jest amerykańskim podkładem w kolorze szarym stosowanym na elementy niekorodujące tworząc idealne podłoże pod farbę nawierzchniową serii Rust Kill 6000. Jej zadaniem jest zabezpieczenie powierzchni zniszczonych lub uprzednio malowanych. Podkładem zabezpieczającym możemy malować wszystkie powierzchnie niekorodujące takie jak: brąz, mosiądz, miedź, aluminium, stopy aluminium. Produkt zabezpieczający chroni przed pojawianiem się brzydkiego nalotu który osadza się np: na miedzi i zabezpiecza powierzchnię.Podkład jest kryjący stosowany w środowisku farb wodnych jak również alkidowych. Po zastosowaniu podkładu Rust Kill w kolorze szarym malujemy wszystkie powierzchnie niekorodujące farbą nawierzchniową.

Charakterystyka
wewnątrz - zewnątrz
4 godziny do dotyku, 24 godziny trwałe utwardzenie

Farbę możemy stosować na takich powierzchniach jak: beton, drewno, brąz, miedź, aluminium itp.

Kolory 8-5812 – szary
Opakowania: 0,24, 0,95, 3,78
Wydajność: ok. 12m² z litra
Spoiwo: oleje alkidowe
Rozpuszczalnik (rozcieńczanie): White Spirit
Lepkość: 75-80 ku
Substancje lotne wagowo: 400gr/l
Czas schnięcia: 3-4 godz. do dotyku 24 godz. do ponownego malowania
Połysk: TAK – błyszczący
Przechowywanie: w temperaturze pokojowej

Atest Higieniczny PZH Majic Rust Kill 6000

Przed przystąpieniem do malowania należy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Powierzchnia musi być oczyszczona i odpylona (warto ją odkurzyć, przetrzeć czystą szmatką na mokro), sucha (zadbaj nie tylko o wytarcie jej po oczyszczeniu, ale pamiętaj, że musi być wolna od pleśni czy tłuszczu). Luźną rdzę czy łuszczącą się farbę przed malowaniem należy usunąć drucianą szczotką. Powłoki błyszczące trzeba wcześniej zmatowić papierem ściernym. 

Przed użyciem produktu, należy zapoznać się z jego opisem na puszce, następnie dokładnie go mieszamy. Podkład możemy nanosić za pomocą wałka, pędzla lub natryskowo przy czym do malowania natryskowego nie dodajemy więcej jak 10% rozpuszczalnika benzynowego White Spirit, aby podkład nie stał się za żadki i nie stracił swych właściwości. Wszystkiego rodzaju zabrudzenia, jak również osad powstały na aluminium czy miedzi usuwamy, i przemywamy (White Spirit).

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty