Farby Antykorozyjne

Farba podkładowa na rdzę Diamondhard 8-1547

Diamondhard Primer 1547 – farba na rdzę amerykańska farba podkładowa na rdzę dzięki swym właściwościom zwiększa wydajność farb nawierzchniowych, przy czym tworzy odpowiednią powlokę ochronną na podłożu i stabilizuje jego chłonność. Podkład jest produktem zewnętrzno-wewnętrznym wyprodukowanym ze specjalnie dobranych żywic akrylowych. Zalecana w miejscach do których rdza lubi powracać. Jest odporny na ciężkie warunki atmosferyczne – ciągłą wilgoć. Sprawdzi się na balustradzie, bądź ogrodzeniu, jednakże nie jest zalecana do elementów stale zanurzonych w wodzie.

Charakterystyka
wewnątrz - zewnątrz
1 godz. do dotyku; 12 godz. Do malowania farbą nawierzchniową
Kalkulator powierzchni:
Długość ściany
m
Wysokość ściany
m
Szerokość ściany
m
Oblicz

m2:
Ilośc litrów:
Ilość Galonów:
Farby na:
Razem:
Uwaga ! Wyliczane wartości są średnim przybliżeniem ilości farby potrzebnej do pomalowania zadanej powierzchni farbą białą lub kolorem z gotowej palety na ustabilizowanym podłożu. Przy kolorach barwionych indywidualnie doliczany jest koszt pigmentu zużytego do otrzymania danego odcieniu.

Farbę możemy wykorzystać przy malowniu: ogrodzenia, balustrady, aluminium, miedzi, ocynku, metalu itp.

Kolory: 8-1547 czerwony
Opakowania: 0,24, 0,95, 3,78
Wydajność: ok 12-14 m2 z litra w zależności od porowatości i struktury powierzchni
Spoiwo: kompozycja żywic akrylowych
Rozcieńczalnik: woda
Czas schnięcia: 1 godz. do dotyku; 12 godz. Do malowania farbą nawierzchniową
Połysk: mat

Atest Higieniczny PZH Majic Diamond Hard 1500

Przed przystąpieniem do malowania, musimy pamiętać, aby odpowiednio oczyścić powierzchnię z kurzu, luźnej farby, tłuszczu oraz rdzy. Jeśli do usuwania pleśni używamy roztworu z wybielacza, przed malowaniem dokładnie spłukujemy powierzchnię i czekamy 48 godzin przed nałożeniem farby Diamondhard Primer 8-1547. Każdą mytą powierzchnię osuszamy i dbamy, aby nie pyliła. ( Do odtłuszczania najlepiej użyć wody i detergentu np: ludwik).
Podkład stosujemy w celu zwiększenia przyczepności farby nawierzchniowej.

Ta farba pokryje niemal każdą powierzchnię. Trudna lub nietypowa powierzchnia wymaga przetestowania produktu; w tym celu należy pomalować mały jej kawałek, by sprawdzić, jak farba będzie się „zachowywała”. Następnie pozostawić na 5 dni i zrobić test: przyklejamy taśmę samoprzylepną do pomalowanej powierzchni i energicznie pociągamy w górę. Jeżeli farba się nie odklei znaczy to, że mamy odpowiednią farbę dla tej nawierzchni.

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty