Farby Antykorozyjne

Farba na rdzę serii Rust Kill 8-6000

Specjalistyczna farba antykorozyjna Rust Kill, wytworzona z wyselekcjonowanych żywic alkidowych. Produkt ten może być stosowany z podkładem czerwonym na elementy korodujące lub szarym na elementy niekorodujące, doskonale zabezpiecza elementy metalowe przed powstaniem korozji po zastosowaniu odpowiedniego podkładu, gdyż aktywna substancja farby Rust-Kill stanowi doskonałe zabezpieczenie – zarówno metalu znajdującego się wewnątrz, jak i na zewnątrz (np. siatka ogrodzeniowa, podwozie samochodu, metalowa ławka, drewno, beton, dachy itp). Dla uzyskania mocniejszej powierzchni możemy zastosować do farby nawierzchniowej katalizator- utwardzacz, który przyspiesza czas schnięcia, i wzmacnia powłokę farby.

GOTOWE KOLORY

Kolory zdefiniowane mogą odbiegać od niżej podanych z uwagi na digitalizację jak i na parametry techniczne twojego monitora!!!

Charakterystyka
wewnątrz - zewnątrz
4 godziny do dotyku, 24 godziny trwałe utwardzenie
Kalkulator powierzchni:
Długość ściany
m
Wysokość ściany
m
Szerokość ściany
m
Oblicz

m2:
Ilośc litrów:
Ilość Galonów:
Farby na:
Razem:
Uwaga ! Wyliczane wartości są średnim przybliżeniem ilości farby potrzebnej do pomalowania zadanej powierzchni farbą białą lub kolorem z gotowej palety na ustabilizowanym podłożu. Przy kolorach barwionych indywidualnie doliczany jest koszt pigmentu zużytego do otrzymania danego odcieniu.

Farba Rust Kill jest farbą specjalistyczną i dzięki swym właściwościom można ją stosować na takie powierzchnie jak: ogrodzenia metalowe, siatki, bramy, dachy, drewno, beton. Oczywiście przy użyciu odpowiedniego podkładu.

Stopień połysku: biały – czarny (połysk i mat), brązowy, beżowy, pomarańczowy, żółty, czerwony, niebieski, szary, granatowy, kremowy, zielony, aluminiowy (połysk)

Wydajność: ok 10m.kw./litra

Czas schnięcia: 4 godziny do dotyku, 24 godziny trwałe utwardzenie

Dostępne opakowania: 0,24l; 0,95l; 3,78l

Substancje stałe: wagowo: 47,9% objętosciowo: 35,7%

Środki ostrożności: wietrzyć pomieszczenie do zaniku zapachu

Atest: PZH: HK/B/0410/02/99 

Atest Higieniczny PZH Majic Rust Kill 6000

Przed użyciem trzeba mieszać puszkę przez co najmniej 2 minuty, daje nam to gwarancję idealnej konsystencji, a co za tym idzie łatwiejszej i dokładniejszej pracy. Malujemy natryskowo z odległości 25 – 40 cm, pędzlem lub wałkiem. Przed malowaniem luźne elementy rdzy należy usunąć, a powierzchnię malowaną należy oczyścić i odpylić. Następnie za pomocą szmatki i White Spirytu przecieramy malowaną powierzchnię spłukujemy wodą z detergentem i nakładamy farbę podkładową. 

produkt jest gotowy do uzycia i nie należy go rozcieńczać

dokładnie wymieszaj produkt przed i podczas aplikacji

przed malowaniem zwilż narzędzia

nakladaj cienkie warstwy i pamiętaj aby wałek nie był suchy

zachowaj odpowiedni odstęp między pierwszym i drugim malowaniem

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty