Farby W Spray'u

Specjalistyczne i dekoracyjne farby w aerozolu do zadań specjalnych jak i dekoracyjnych.

Farba do plastiku, szkła, glazury Diamondhard w Spray’u 8-1500

Farba Diamondhard Acrylic Enamel w spray’u, to specjalistyczna farba wewnętrzno zewnętrzna, wytworzona z bardzo wysokiej jakości żywic akrylowych, odporna na warunki atmosferyczne. Idaelna do takich powierzchni jak: glazura, terakota, szkło, plastik, okna pcv, aluminium, stal, miedź, drewno. Dostępna w podstawowych kolorach . Jest łatwa do nałożenia, i charakteryzuje się doskonałą przyczepnoscią. Farba Diamondhard Acrylic Enamel jest dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o szybki remont, bądź szybkie przemalowanie zniszczonych powierzchni. Jeśli powierzchnie są często użytkowane, bądź znajdują się na zewnątrz warto zastosować farbę podkładową (1546) na elementy niekorodujące lub (1547) na elementy korodujące.

GOTOWE KOLORY

Kolory zdefiniowane mogą odbiegać od wyżej podanych z uwagi na digitalizację jak i na parametry techniczne twojego monitora!!!

Charakterystyka
wewnątrz - zewnątrz
30 min. do dotyku 12 godz. ponowne malowanie, 5 dni pełne utwardzenie

Specjalistyczną farbą Diamondhard możemy pomalować takie powierzchnie jak: plastik, szkło, okna, pcv, glazury, terakoty, drewna, aluminium. 

Stopień połysku: kolory gotowe występują głównie w połysku z wyjątkiem czarnego i białego który może być również w satynie.

Wydajność: ok 3m2

Czas schnięcia: 30 min. do dotyku 8 godz. ponowne malowanie, 5 dni pełne utwardzenie

Dostępne opakowania: 355ml

Kolorystyka: nieograniczona

Rozcieńczalnik: woda

Środki ostrożności: wietrzyć pomieszczenie do zaniku zapachu

 Atest Higieniczny PZH Majic Diamond Hard 1500

Sposób nanoszenia: natryskowo, pędzlem lub wałkiem
Dokładnie wymieszać przed użyciem. Wstrząsnąć przed użyciem. Temperatura powierzchni i  powietrza musi wynosić min. 10°C. Unikać malowania w bezpośrednim słońcu.
Środki ostrożności: Przed użyciem zapoznać się z opisem umieszczonym na opakowaniu.

Malujemy tylko powierzchnie czyste, suche, wolne od pleśni, tłustych zanieczyszczeń i kredy. Jeśli widzimy na niej luźną farbę, należy ją zeskrobać szczotką drucianą. Pleśń całkowicie usuwamy odpowiednim preparatem lub roztworem z wody i domowego wybielacza (3:1). Powierzchnię należy dokładnie umyć, najlepiej wodą z płynnym detergentem, następnie spłukać i osuszyć. Powierzchnie myte wybielaczem muszą schnąć min. 48 godz. przed  malowaniem.
DREWNO: dla uzyskania najlepszego efektu zagruntować jedną warstwą podkładu, np. Diamondhard Primer 8-1546, po przeschnięciu delikatnie przeszlifować i nałożyć farbę nawierzchniową Diamondhard. Nowy METAL przemywamy benzyną lakierniczą (White Spirit) w celu usunięcia tłuszczu i olejowych zanieczyszczeń. Potem bardzo dokładnie umyć wodą z ludwikiem, spłukać i osuszyć. Metal narażony na korozję zagruntować (najlepiej użyć sprawdzonego podkładu, dającego najwyższą gwarancję jakości, np. Diamondhard Primer 8-1547). Ze skorodowanego metalu należy usunąć luźne części metalową szczotką, po czym zagruntować. Aluminium i powierzchnie cynkowane bez obaw można malować bezpośrednio. Z BETONÓW, CEGIEŁ i MURU należy przed malowaniem usunąć drucianą szczotką luźną farbę i pył. Wykwity (biały osad solny) usuniemy 10% roztworem kwasu solnego, pamiętając, by przy tej czynności wyjątkowo starannie chronić ręce i oczy. Świeże betony i rury można malować już po 60 dniach. Zalecany jest podkład.  Płyty gipsowo-kartonowe przed malowaniem zagruntować. INNE POWIERZCHNIE: Farba Diamondhard Spray pokryje niemal każdą powierzchnię. Nietypowa powierzchnia: robimy test. Malujemy najpierw mały kawałek, pozostawiamy na 5 dni. Następnie przyklejajamy taśmę samoprzylepną do pomalowanej powierzchni i energicznie ciągniemy w górę. Jeżeli farba się nie odklei od powierzchni znaczy to, że mamy odpowiednią farbę dla tej nawierzchni.

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty