Produkty Specjalistyczne

Produkty specjalistyczne marki Majic to gama produktów przystosowana do aplikacji na niestandardowych powłokach. Należą do nich np. Farby do betonu, farby na posadzki, farby do asfaltu, farby do wyznaczania linii, farby do piwnic, farby do wilgotnych pomieszczeń, impregnaty do drewna kostki betonu materiałów, specjalistyczne farby do glazury i terakoty, farba do okien PCV itp.

Farba do malowania asfaltu Barricade Acrylic Latex Traffic Paint P-1132

Specjalistyczna farba drogowa, najwyższej jakości do malowania asfaltu, o przemysłowym wykończeniu. Utworzona z żywic akrylowych i lateksowych. Świetnie sprawdza się w trudnych warunkach panujących zimą, bądź latem. Nie śmierdzi, dostępna w czterech kolorach : żółty, czerwony, niebieski, biały. Czas schnięcia to tylko 30-45min.

Charakterystyka
wewnątrz - zewnątrz
30-45 min

Farbą możemy malować takie powierzchnie jak: asfalt, boiska, lotniska, chodniki, parkingi, krawężniki, bieżnie sportowe, hale magazynowe itp.

Powierzchnia musi być sucha. Nie nakładać farby gdy temperatura powietrza lub powierzchni jest poniżej 7°C. Nowy asfalt i smoła muszą być całkowicie utwardzone. Sprawdzić szczelność powierzchni. Nowy beton powinien utwardzać się przez co najmniej 60 dni przed malowaniem. Powierzchnia powinna być dobrze przygotowana do malowania: wolna od zabrudzeń, olei, tłuszczu, łuszczącej się lub luźno wiązanej farby oraz innych zanieczyszczeń. Bardzo gładkie powierzchnie lub beton wylewany z formy należy zneutralizować 10% oztworem kwasu solnego, następnie obficie spłukać wodą i wysuszyć lub sunąć warstwę kleju cementowego metodą szlifowania powierzchniowego.

Farbę możemy  nakładać pędzlem, wałkiem lub natryskowo – profesjonalnym sprzętem do malowania pasów.
Stosowanie: Dokładnie wymieszać przed użyciem. Temperatura powierzchni i powietrza musi wynosić min. 7°C. Rozcieńczanie nie jest wymagane, jednakże aby dostosować odpowiednią gęstość farby lub uzupełnić wyparowanie można dodać wodę jednak nie więcej niż 20% proporcjonalnie do danej ilości farby. Podczas malowania pasów startowych, autostrad, jezdni i ulic grubość powłoki w stanie mokrym powinna być zgodna z opisem technicznym.

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty