Farby zewnętrzne i podkłady

Farby zewnętrzne elewacyjne do drewna do malowania fasady wodne i olejne oraz podkłady stabilizujące podłoże.

Ekskluzywna farba elewacyjna serii Pride 3310 matowa

Farba elewacyjna serii Pride jest ekskluzywną farbą lateksową, najwyższej jakości. Charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na warunki atmosferyczne panujące w naszej strefie klimatycznej. Farba Pride o matowym wykończeniu jest odporna na łuszczenie, pękanie i powstawanie pęcherzy.Wystarczy już jednokrotne malowanie, aby elewacja Twojego domu wyglądała efektownie i była w pełni zabezpieczona. Nadaje się do takich powierzchni jak: tynki, drewno, siding aluminiowy, cegły, płytki azbestowe, zewnętrzne wykończenia drewniane i metalowe. Pełna gama kolorystyczna pozwala na wykończenie domu nawet w bardzo ciemnych intensywnych kolorach, które nie blakną!

Charakterystyka
zewnątrz
30 - 60 min. do dotyku 8 godz. ponowne malowanie
Kalkulator powierzchni:
Długość ściany
m
Wysokość ściany
m
Szerokość ściany
m
Oblicz

m2:
Ilośc litrów:
Ilość Galonów:
Farby na:
Razem:
Uwaga ! Wyliczane wartości są średnim przybliżeniem ilości farby potrzebnej do pomalowania zadanej powierzchni farbą białą lub kolorem z gotowej palety na ustabilizowanym podłożu. Przy kolorach barwionych indywidualnie doliczany jest koszt pigmentu zużytego do otrzymania danego odcieniu.

Farba elewacyjna przeznaczona do malowania takich powierzchni jak: tynki, drewno, siding aluminiowy, cegły, płytki azbestowe, zewnętrzne wykończenia drewniane i metalowe

Kolory: Biały+ bazy do kolorowania

Czas schnięcia: 30 – 60 min. do dotyku 8 godz. ponowne malowanie

Opakowania: 0,95l; 3,78l;18,9l

Połysk: matowy

Wydajność: ok. 12 m2 z litra wzależności od porowatości i struktury powierzchni

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej

Spoiwo: żywice akrylowo-lateksowe 

Rozcieńczalnik: woda 

Substancje lotne: wagowo: max 100 g/l

Atest Higieniczny PZH farba Majic Pride

Powierzchnia do malowania musi być czysta, sucha, spójna (nie pyląca), wolna od pleśni i tłustych zanieczyszczeń a krawędzie i powierzchnie błyszczące przeszlifowane.
Powierzchnie do remontu: należy usunąć luźną farbę. Wyszpachlować szczeliny i pęknięcia. Pleśń należy całkowicie usunąć odpowiednim preparatem lub roztworem z wody i domowego wybielacza (3:1) i obficie wypłukać. Zacieki z wody, rdzy, plamy z dymu, atramentu, kredek itp. najlepiej zamalować farbą Majic Stain Blocker a następnie zagruntować. Przeszlifować gładkie powierzchnie. Wszystkie powierzchnie do malowania powinny być całkowicie suche.

Farbę nanosimypędzlem, wałkiem lub natryskowo.
Dokładnie wymieszać przed użyciem. Używając kilku puszek tego samego koloru należy je wymieszać razem do jednego pojemnika. Nakładać pędzlem lub wałkiem. Aby ułatwić sobie malowanie należy najpierw pomalować pędzlem powierzchnie wokół okien, drzwi i w narożnikach. Nabierać na wałek tylko tyle farby aby można było wymalować powierzchnię ok. 1 m² na raz (bez powtórnego,zamaczania wałka). Nie należy rozciągać malowania na zbyt dalekie odległości. Temperatura powierzchni i powietrza musi wynosić min. 10°C. Stosując malowanie natryskowe bezpowietrzne końcówka dyszy powinna wynosić .017 przy 2000 psi.Pełne utwardzenie powłoki następuje po co najmniej 30 dniach.

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty