Amerykańskie Masy Szpachlowe

All Purpose Ready Mix Joint Compound

All Purpose Ready Mix Joint Compound

All Purpose Ready Mix Joint Compound, (Uniwersalna Gotowa Masa Szpachlowa) jest gotową masą na bazie żywicy – wstępnie wymieszana i przygotowana do użycia bezpośrednio z wiaderka.
Amerykańska Masa szpachlowa All purposeAll Purpose” – Uniwersalna masa szpachlowa jest przeznaczona dla profesjonalistów do wszelkich prac wykończeniowych na ścianach, do wyklejania taśm papierowych na łączeniach płyt gipsowo-kartonowych oraz Może być również używana do pęknięć w ścianach gipsowych, do tworzenia powierzchni strukturalnych, do laminowania a także na powierzchnie tynkowane lub inne płyty gipsowe. Masa szpachlowa rozwija swoją siłę wiążącą i twardość wysychając.maskowania łączeń.

 

 • Idealna do wyklejania taśm papierowych, wypełniania ubytków w ścianach z możliwością szlifowania do „0” tworzenia powierzchni strukturalnych/wykańczania powierzchni
 • Gotowa do użycia bezpośrednio
  z wiaderka
 • Doskonała przyczepność
  i wiązanie
 • Nie rozwarstwia się
 • niska zawartość substancji lotnych 2 gr/lt.

Masy do gładkiego wykańczania wnętrz ProForm dostarczają odpowiednie, gotowe do nakładania lub osadzania produkty, które z łatwością umożliwią zakończenie kompleksowych projektów przy wykorzystaniu produktów najwyższej jakości. ProForm oferuje wysokiej jakości, powtarzalne formuły, które są łatwe w stosowaniu oszczędzając tym samym czas i wysiłek. Jeśli potrzebujemy mocnego wiązania, doskonałych właściwości szlifowania, lekkich formuł i szybkiego czasu wiązania to na pewno możemy polegać na marce ProForm. Niektóre produkty oferują dodatkowo maksymalną odporność na pleśń i/lub posiadają zredukowaną, aż o 40 – 60%, emisję pyłu podczas szlifowania.

All Purpose Ready Mix Joint Compound

Podłoże powinno być ustabilizowane, nie pylące i stałe.

 • Ręczne
 • Wałkiem
 • Agregatem
Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Zobacz również inne produkty