Kuwety i wiadra wooster

Kuwety malarskie z wkładami no innowacyjne rozwiązanie podczas malowania dużych powierzchni. Kuwety Wooster występują w różnych rozmiarach do nich stosowane są pokrywki, dzięki czemu podczas zakończenia malowania farba zostaje w kuwecie przykrywamy ją wieczkiem i nam nie wysycha. Jeśli chodzi o mniejsze kuwety, Wooster zadbał o to, by podczas malowania małych powierzchni, nie było uciążliwe jej mycie dlatego wymyślił wkłady do kuwet, dzięki którym możemy do jednej wlać farbę w innym kolorze do drugiej w drugim.

3 Litrowa kuweta malarska Wooster R410 (żółty polypropylen)

Duża 3 litrowa kuweta malarska Wooster

Pojemna 3 litrowa kuweta do farby, wykonana z żółtego polipropylenu. Odporna na rozpuszczalniki doskonale nadaje się do różnego rodzaju farb dekoracyjnych jak i olejnych.

Niezbędnik każdego malarza! zarówno tego profesjonalnego jak i amatora, który dopiero uczy się stosowania profesjonalnych narzędzi malarskich.  Kuweta wykonana ze specjalnego plastiku (żółty polipropylen),  z którego możemy bardzo łatwo usunąć resztki farby po skończeniu malowania. Jest to pojemna kuweta przeznaczona do użytkowania jej na powierzchniach stabilnych i płaskich. Mniejsza kuweta, dwulitrowa do mocowania na drabinie znajduje się tutaj:

2 Litrowa kuweta malarska Wooster R404 (czarny polypropylen)


Proponowane produkty:
Profesjonalna Rączka do wałków z systemem Sherlock GT podwójnie łożyskowana i chromowana


Profesjonalna kuweta malarska z wkładami: R402 1 Litr
Profesjonalna kuweta malarska duża z wkładami: R405 3 Litry

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty