Kuwety i wiadra wooster

Kuwety malarskie z wkładami no innowacyjne rozwiązanie podczas malowania dużych powierzchni. Kuwety Wooster występują w różnych rozmiarach do nich stosowane są pokrywki, dzięki czemu podczas zakończenia malowania farba zostaje w kuwecie przykrywamy ją wieczkiem i nam nie wysycha. Jeśli chodzi o mniejsze kuwety, Wooster zadbał o to, by podczas malowania małych powierzchni, nie było uciążliwe jej mycie dlatego wymyślił wkłady do kuwet, dzięki którym możemy do jednej wlać farbę w innym kolorze do drugiej w drugim.

2 Litrowa kuweta malarska Wooster R404 (czarny polypropylen)

Kuweta malarska czarna 2 litrowa kuweta malarska, wykonana z czarnego polipropylenu. Odporna na agresywne rozpuszczalniki, doskonale nadaje się do różnego rodzaju farb olejnych.

Niezbędnik każdego malarza! zarówno tego profesjonalnego jak i amatora, który dopiero uczy się stosowania profesjonalnych narzędzi malarskich.  Kuweta wykonana ze specjalnego plastiku, z którego możemy bardzo łatwo usunąć resztki farby po skończeniu malowania. Posiada mocowanie na drabinę w związku z czym możemy swobodnie nakładać farbę na wałek bez obawy, że  spadnie nam z drabiny lub innej powierzchni.

 

 Sprawdź również:

Profesjonalna kuweta malarska z wkładami: R402 1 Litr

Profesjonalna kuweta malarska duża z wkładami: R405 3 Litry

Dodaj swoją opinię
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również inne produkty